Международная агропромышленная выставка АГРОПОРТ 2017

5-7 октября в Международном аэропорту «Харьков» (Выставочный терминал «С») состоится масштабный форум для аграриев АГРОПОРТ 2017.

 АГРОПОРТ ™ (agroport.ua) - Международная агропромышленная выставка и форум по развитию фермерства в Украине и одно из крупнейших мероприятий аграрной отрасли в Восточной Европе. С 2014 года проводится при поддержке FAO (Продовольственной и сельскохозяйственной организации) и является единственным в Украине отраслевым мероприятием, которое включено во всемирной календарь объявленных ООН Международных лет.

 С 2016 г. AGROPORT проходит в обновленном формате «Восток-Запад» в двух городах - Львове и Харькове. Основные площадки мероприятия - Международный аэропорт «Львов» и Международный аэропорт «Харьков».

 На площади 5000 м кв. в выставочном терминале «С» харьковского аэропорта будет расположена агропромышленная выставка для представителей восточно-украинского АПК, а для демонстрации техники и технологий будет задействована привокзальная площадь (20 000 кв.).

 В течение всех трех дней отдельным блоком выставки станет экспозиция автомобилей и передвижных средств для фермеров с тест-драйвами.

 Организаторами Международного форума по развитию фермерства Агропорт выступают Департаменты агропромышленного развития Львовской и Харьковской ОДА и консалтинговая компания Aviabrand LLC.

 Более подробную информацию по организации и проведению мероприятия Вы сможете получить, обратившись в Центр экспорта Донецкой ТПП (Контактное лицо: Дмитриченко Тамила, тел: +3 (8) 099-945-64-03, e-mail: t.maktpp@gmail.com ) и по ссылке: https://issuu.com/aviabrand/docs/digest_5_8_

НОВИНИ
Оперативно про зміни в законодавстві, анонси заходів та подій, актуальна та корисна інформація. Будьте в курсі останніх подій! Адаптуйтеся до нових умов ведення бізнесу з нами.

ПРО ЦЕНТР ЕКСПОРТУ EXPORT-UA ДОНЕЦЬКОЇ ТПП

КОМПЛЕКСНІ ПРОГРАМИ ЕКСПОРТНОГО СУПРОВОДУ

Основна мета діяльності Центру експорту Export-UA - це комплексний супровід підприємств у процесі здійснення ними експортної діяльності. Програми супроводу розробляються з урахуванням досвіду підприємства, продукції, що випускається, експортної географії, готовності підприємства до експортної діяльності, потреб у розвитку персоналу. Особливості програм супроводу: індивідуальний підхід до проблематики і потреб підприємства, залучення кращих експертів, орієнтація на результат.

АНАЛІТИКА РИНКІВ: ІНДИВІДУАЛЬНІ КОМПЛЕКСНІ ЗВІТИ

Аналітика ринків виконується експертами Центру експорту Export-UA з урахуванням специфіки продукту, який виводиться на ринок. За запитом підприємства можуть виконуватися як оглядові звіти по ринку, так і розгорнуті: від торгової статистики, трендів і тенденцій ринку до повної аналітики тарифного і нетарифного регулювання, законодавчих вимог, дозвільних документів, процедур підтвердження відповідності вимогам. У роботі ми використовуємо досвід і знання, отримані від міжнародних експертів, їх компетенції та рекомендації.

НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІ

Навчальні програми Центру експорту Export-UA розробляються на основі багаторічного практичного досвіду супроводу підприємств, знань і навичок тренерів, отриманих в ході роботи в міжнародних програмах та проектах. У навчанні використовуються міжнародні практики та технології подачі інформації. Тренери Центру експорту мають міжнародні сертифікати, є розробниками методичних матеріалів та посібників, тестів та програм. Програми навчання адаптуються під індивідуальні потреби підприємств.