БРИТАНИЯ - ВЫСТАВКИ 2017!

Наилучшим способом представить свою компанию на зарубежном рынке является участие в международных выставках. На выставках имеются реальные возможности выявить основные процессы рынка, вид и объем изменений, направления и темпы развития. Преимущества торговых выставок также заключаются в наименьшей стоимости контакта и заключения контракта, чем при иных способах маркетинга, поэтому это один из наиболее эффективных и рентабельных способов привлечения новых клиентов и выхода на новые рынки.

Предлагаем Вашему вниманию краткую информацию о нескольких британских выставках, на которых будет организован Национальный украинский стенд в 2017 году.

SUBCON 2017 (6-8 июня 2017) – крупнейшая выставка промышленного субконтрактинга в Европе. Более 5 тысяч посетителей и сотни участников со всего мира ежегодно.

Сайт выставки.

 

Speciality & Fine Food Fair (3-5 сентября 2017) – одно из самых масштабных мероприятий в пищевой промышленности Великобритании. Выставка, которая ежегодно собирает сотни участников и тысячи посетителей, включая закупщиков из крупнейших британских сетей. Отличная возможность показать свою компанию и свой продукт, наладить контакт с сетями/дистрибьюторами Великобритании, получить обратную связь от покупателей.

Сайт выставки.

 

MODA-UK (6-8 августа 2017) – знаковое событие в мире моды Великобритании. Выставка покрывает все основные направления лёгкой промышленности, собирая сотни участников со всего мира. На выставке в этом году планируется участие около 10 украинских компаний на национальном стенде Украины.

Сайт выставки.

 

Более подробную информацию о возможностях участия в выставках Вы можете получить в Центре экспорта Донецкой ТПП.

НОВИНИ
Оперативно про зміни в законодавстві, анонси заходів та подій, актуальна та корисна інформація. Будьте в курсі останніх подій! Адаптуйтеся до нових умов ведення бізнесу з нами.

ПРО ЦЕНТР ЕКСПОРТУ EXPORT-UA ДОНЕЦЬКОЇ ТПП

КОМПЛЕКСНІ ПРОГРАМИ ЕКСПОРТНОГО СУПРОВОДУ

Основна мета діяльності Центру експорту Export-UA - це комплексний супровід підприємств у процесі здійснення ними експортної діяльності. Програми супроводу розробляються з урахуванням досвіду підприємства, продукції, що випускається, експортної географії, готовності підприємства до експортної діяльності, потреб у розвитку персоналу. Особливості програм супроводу: індивідуальний підхід до проблематики і потреб підприємства, залучення кращих експертів, орієнтація на результат.

АНАЛІТИКА РИНКІВ: ІНДИВІДУАЛЬНІ КОМПЛЕКСНІ ЗВІТИ

Аналітика ринків виконується експертами Центру експорту Export-UA з урахуванням специфіки продукту, який виводиться на ринок. За запитом підприємства можуть виконуватися як оглядові звіти по ринку, так і розгорнуті: від торгової статистики, трендів і тенденцій ринку до повної аналітики тарифного і нетарифного регулювання, законодавчих вимог, дозвільних документів, процедур підтвердження відповідності вимогам. У роботі ми використовуємо досвід і знання, отримані від міжнародних експертів, їх компетенції та рекомендації.

НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІ

Навчальні програми Центру експорту Export-UA розробляються на основі багаторічного практичного досвіду супроводу підприємств, знань і навичок тренерів, отриманих в ході роботи в міжнародних програмах та проектах. У навчанні використовуються міжнародні практики та технології подачі інформації. Тренери Центру експорту мають міжнародні сертифікати, є розробниками методичних матеріалів та посібників, тестів та програм. Програми навчання адаптуються під індивідуальні потреби підприємств.