ЛАБОРАТОРIЯ БIЗНЕС-РIШЕНЬ EXPORT-UA

Дата начала события :    18 февраля 2016
Организатор :    учасники програми "Стратегічний бізнес-менеджмент"

ЛАБОРАТОРIЯ БIЗНЕС-РIШЕНЬ EXPORT-UA

З метою підвищення рівня обізнаності українського бізнесу у питаннях DCFTA, надання практичної допомоги та поширення серед підприємців прикладів успішного експорту українських товарів та послуг за ініціативою учасників програми «Стратегічний бізнес-менеджмент» (організатором якої виступило Шведське міжнародне агентство розвитку SIDA) та за підтримки членів Робочої групи 3 Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС «Економічна співпраця, зона вільної торгівлі, транскордонне співробітництво», Центру Експорту “Export-UA” було ініційовано проведення серії практичних семінарів-тренінгів «Лабораторія бізнес-рішень Export-UA” (“Business LAB Export-UA”).

В рамках проекту заплановано проведення навчальних модулів та практикумів з основ експортної діяльності з країнами ЄС на базі авторських методик ініціаторів проекту. Семінари-тренінги відбудуться в різних регіонах України. В рамках відвідання семінарів підприємці, які мають бажання та потенціал до виведення своєї продукції та послуг на ринки ЄС, зможуть ознайомитись із особливостями здійснення експортної діяльності, з основами міжнародної торгівлі, експортного маркетингу, із правилами відповідності стандартам і нормам законодавств країн ЄС та ін.

Програма семінарів-тренінгів включатиме:

1. Теоретичний блок (норми законодавства ЄС, правила, регламенти тощо)
2. Практичні рекомендації, враховуючи індивідуальні особливості продукції, послуг учасників тренінгів;
3. Презентація успішних історій – досвід підприємств, які вже вивели свою продукцію, послуги на ринки ЄС.

Унікальністю даного проекту є:

1. Ініціатива та підтримка проекту з боку представників бізнесу, громадськості та експертного середовища;
2. Навчальні модулі розроблено на прикладах конкретних кейсів підприємств-експортерів з урахуванням проблемних питань та галузевої специфіки;
3. Практикуми базуються на галузевих звітах за конкретними товарними групами щодо вимог ринку ЄС, що розроблені провідними експертами ЄС;
4. Проект інтегрує у практику навчання компетенції експертів ЄС та України, успішний досвід українських підприємств-експортерів, та базується на використанні інноваційних технологій.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ 18 ЛЮТОГО 2016р.

О ЦЕНТРЕ ЭКСПОРТА EXPORT-UA ДОНЕЦКОЙ ТПП

КОМПЛЕКСНЫЕ ПРОГРАММЫ ЭКСПОРТНОГО СОПРОВОЖДЕНИЯ

Основная цель деятельности Центра экспорта Export-UA - это комплексное сопровождение предприятий в процессе осуществления ими экспортной деятельности. Программы сопровождения разрабатываются с учетом опыта предприятия, выпускаемой продукции, экспортной географии, готовности предприятия к экспортной деятельности, потребностей в развитии персонала. Особенности программ сопровождения: индивидуальный подход к проблематике и потребностям предприятия, привлечение лучших экспертов, ориентация на результат.

АНАЛИТИКА РЫНКОВ: ИНДИВИДУАЛЬНЫЕ КОМПЛЕКСНЫЕ ОТЧЕТЫ

Аналитика рынков выполняется экспертами Центра экспорта Export-UA с учетом специфики продукта, который выводится на рынок. По запросу предприятия могут выполняться как обзорные отчеты по рынку, так и развернутые: от торговой статистики, трендов и тенденций рынка до полной аналитики тарифного и нетарифного регулирования, законодательных требований, разрешительных документов, процедур подтверждения соответствия требованиям. В работе мы используем опыт и знания, полученные от международных экспертов, их компетенции и рекомендации.

ОБУЧЕНИЕ ПО ВОПРОСАМ МЕЖДУНАРОДНОЙ ТОРГОВЛИ

Обучающие программы Центра экспорта Export-UA разрабатываются на основе многолетнего практического опыта сопровождения предприятий, знаний и навыков тренеров, полученных в ходе работы в международных программах и проектах. В обучении используются международные практики и технологии подачи информации. Тренеры Центра экспорта имеют международные сертификаты, являются разработчиками методических материалов и пособий, тестов и программ. Программы обучения адаптируются под индивидуальные потребности предприятий.